<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=455843945094301&ev=PageView&noscript=1" />

Opinie pacjentów

Polecam, Pana Arkadiusza jako dobrego i kompetentnego dietetyka. Przez trzy miesiące udało mi się schudnąć już 17 kg. Dieta jest dobrana do moich potrzeb i nigdy nie chodzę głodna. Pan Arkadiusz jest bardzo miły i sympatyczny odpowiada na wiele nurtujących pytań, motywuje wspiera. Z każdym tygodniem waga spada, walczę dalej. Polecam serdecznie ;)

Małgorzata

Poznaj inną historię

Wreszcie mam sylwetkę o jakiej marzyłam

Na wizytę u Pana Arkadiusza zmobilizowała mnie decyzja bliskiej osoby z rodziny, która postanowiła zadbać o siebie i swoje zdrowie. Ja także chciałam powalczyć o swoje zdrowie i nie ukrywam - o figurę.

czytaj więcej

Dieta bez wyrzeczeń i do tego smaczna, zgubiłem 20 kg!

  • Krzysztof (46l.), Krzeszowice
  • 20 kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 14 września, 2017

Dieta kojarzy się najczęściej z ciągłymi wyrzeczeniami, wiecznej głodówce, okazuje się, że to nieprawda, żeby schudnąć trzeba jeść. Wystarczy jedynie wypracować w swoim życiu odpowiednie nawyki i możemy zapomnieć o nadwadze. Takim sposobem Pan Krzysztof osiągnął swój sukces.

Postanowiłem raz na zawsze pozbyć się problemu i udało się! Dobrze skonstruowana dieta wcale nie wymaga wielkich wyrzeczeń, jem to co lubię i gubię kilogramy.
Dietetyk przygotował dla mnie dietę na podstawie obszernego wywiadu, tak aby nowy styl odżywiania dopasowany był do moich aktualnych możliwości czasowych jak i zawodowych. Miłym zaskoczeniem było to, że w sumie mogłem jeść produkty, które lubię, a większość z nich spożywałem do tej pory, tyle że w innych proporcjach, dlatego bez większych przeszkód udało mi się wdrożyć nowe lepsze nawyki. Mogę powiedzieć, że czuję się dużo młodziej. Dzięki zgubionym kilogramom łatwiej wykonywać mi jest pracę, która często wymaga ode mnie nawet kilku godzinnej aktywności ruchowej. Zmiana w samopoczuciu, dodatkowa energia i duża poprawa kondycji fizycznej są wystarczającym motywatorem do dalszego dbania o swoje zdrowie. Swój sukces zawdzięczam również mojej żonie Elżbiecie, która pomagała mi w przygotowaniu posiłków i dbała abym o żadnym nie zapomniał.

Chciałbym przekazać innymi, że warto o siebie zadbać…

Dla chcącego nic trudnego. Nie szukajcie wymówek typu: „nie mam czasu, na pewno się nie uda”. Wystarczy włożyć w to odrobinę serca, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Ja się o tym już przekonałem.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Arkadiusza Kucharskiego z poradni Dobry Dietetyk w Krzeszowicach:

Pan Krzysztof osiągnął ogromny sukces. Nie tylko pozbył się nadmiaru kilogramów ale jednocześnie zmniejszył ryzyko wystąpienia chorób, które wynikają z nadmiernej masy ciała. Zmiana masy ciała o przeszło 20kg spowodowała, że ma więcej energii do działania, czuje się zdecydowanie dużo lepiej i młodziej. Teraz wystarczy zachować nabyte nawyki i cieszyć się dobrą kondycją przez wiele lat.
Podziękowania dla Pani Elżbiety za wspieranie i motywowanie męża do osiągnięcia sukcesu. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych, przy tak fantastycznym podejściu damy radę.

POKAŻ