Opinie pacjentów

Od marca stwierdziłam, że przyszedł czas, aby coś zmienić w swoim wyglądzie i odżywianiu. Postanowiłam skorzystać z porad Pana Arka, co było najlepszą decyzją. Dzięki indywidualnemu podejściu, super diecie która jest smaczna i prosta, osiągam swoje założone cele. Przede mną jeszcze dużo pracy ale wiem, że mogę to osiągnąć. Polecam wszystkim Pana Arka i skorzystanie z rad i fachowej pomocy Dobrego Dietetyka.

Iwona

Poznaj inną historię

Młodsi o 33 kilogramy!

Wszystko zaczęło się w lipcu 2017 roku. Stanęłam przed lustrem i uznałam, że przyszedł czas, aby zrobić coś ze swoim wyglądem. Zwracałam uwagę na zbyt dużą wagę i na to co i jak jadam. Jednak efektów nie było. Najważniejsze dla mnie było to, żebym nie była głodna.

czytaj więcej

Dieta bez wyrzeczeń i do tego smaczna, zgubiłem 20 kg!

  • Krzysztof (46l.), Krzeszowice
  • 20 kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 14 września, 2017

Dieta kojarzy się najczęściej z ciągłymi wyrzeczeniami, wiecznej głodówce, okazuje się, że to nieprawda, żeby schudnąć trzeba jeść. Wystarczy jedynie wypracować w swoim życiu odpowiednie nawyki i możemy zapomnieć o nadwadze. Takim sposobem Pan Krzysztof osiągnął swój sukces.

Postanowiłem raz na zawsze pozbyć się problemu i udało się! Dobrze skonstruowana dieta wcale nie wymaga wielkich wyrzeczeń, jem to co lubię i gubię kilogramy.
Dietetyk przygotował dla mnie dietę na podstawie obszernego wywiadu, tak aby nowy styl odżywiania dopasowany był do moich aktualnych możliwości czasowych jak i zawodowych. Miłym zaskoczeniem było to, że w sumie mogłem jeść produkty, które lubię, a większość z nich spożywałem do tej pory, tyle że w innych proporcjach, dlatego bez większych przeszkód udało mi się wdrożyć nowe lepsze nawyki. Mogę powiedzieć, że czuję się dużo młodziej. Dzięki zgubionym kilogramom łatwiej wykonywać mi jest pracę, która często wymaga ode mnie nawet kilku godzinnej aktywności ruchowej. Zmiana w samopoczuciu, dodatkowa energia i duża poprawa kondycji fizycznej są wystarczającym motywatorem do dalszego dbania o swoje zdrowie. Swój sukces zawdzięczam również mojej żonie Elżbiecie, która pomagała mi w przygotowaniu posiłków i dbała abym o żadnym nie zapomniał.

Chciałbym przekazać innymi, że warto o siebie zadbać…

Dla chcącego nic trudnego. Nie szukajcie wymówek typu: „nie mam czasu, na pewno się nie uda”. Wystarczy włożyć w to odrobinę serca, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Ja się o tym już przekonałem.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Pana Arkadiusza Kucharskiego z poradni Dobry Dietetyk w Krzeszowicach:

Pan Krzysztof osiągnął ogromny sukces. Nie tylko pozbył się nadmiaru kilogramów ale jednocześnie zmniejszył ryzyko wystąpienia chorób, które wynikają z nadmiernej masy ciała. Zmiana masy ciała o przeszło 20kg spowodowała, że ma więcej energii do działania, czuje się zdecydowanie dużo lepiej i młodziej. Teraz wystarczy zachować nabyte nawyki i cieszyć się dobrą kondycją przez wiele lat.
Podziękowania dla Pani Elżbiety za wspieranie i motywowanie męża do osiągnięcia sukcesu. Gratuluję sukcesu i życzę dalszych, przy tak fantastycznym podejściu damy radę.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ